Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Chełmno

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko natomiast nie możemy się nadziwić, jako wysoce poprawiłoby się swoje ciało w procesie ostatnich kilku lat. Nagle pokazuje się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć nieco dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z okresem stosuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Górzno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W współczesnym artykule skoncentrujemy się na podstawowej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, obsługiwanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w dużo małym okresie po ukończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Górzno

Zabiegowi potrafią być pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne cieszące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Górzno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki możliwość, aby jako najbardziej ułatwić pacjentowi dojście do siebie po zabiegu. Przede wszystkim wytwarzana jest lekka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G pozwala na osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić wypełniona miejscowo albo na głębszym rozmiarze. W wczesnym przypadku zabiegowi nasuwa się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na długim terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby wypracowany w procesie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nieznanym zajęciu ich innego ciała. Z tej szansie korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy towar i przyznaje się do przeszczepu.
Liposukcja Górzno

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko produkowana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej sprawienia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje zdecydowanie więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy używa się lipolizę.

Liposukcja Górzno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments