Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W aktualnym czasie jego cena osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co stanowi dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z gwarancją nie jest czynnikiem do zabawie dla dużo osób. O ile spekulanci mogą użyć ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w wypadku działalności górników idzie to osobiście w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowocześniejszych informacji dotyczy, że górnicy zrealizowaliśmy w współczesnym okresie samej z najprawdziwszej wyprzedaży własnych środków z początku bieżącego roku. W realizacji może wtedy a oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa znalazły się na ścianie rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w współczesnym etapie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zestawieniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to tylko niewielki ułamek, to uważając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, istniała toż druga największa taka sprzedaż w obecnym roku.

O ile więksi górnicy z liczniejszymi portfelami mogą sobie pozwolić na finansowanie własnej prace i zostanie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź ponad zawieszenia własnej prac, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów trafia do najwyższych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zabierają się oni wywoływać, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli sprawa na rynku się nie poprawi i cena BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może zaprezentować się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w wynik którego dotrze do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments